لیست خواندن آفلاین: مجلات و کتابهای مربوط به جستجوگرها

فوریه 10, 2020 Off By edame

این هفته ، من می خواهم برای کمک به SEO و سایر افرادی که بصورت آنلاین ، بویژه با استراتژی های وب سایت ، به عنوان لیست خواندن “پیشنهاد می کنم.

اما این لیست قرار نیست وبلاگ ، پست و مقاله آنلاین باشد ، اوه نه. این پیشنهادات کاملاً آفلاین است. ما با یازده کتاب و دو مجله وارد حالت درخت مرده می شویم. برخی از این پیشنهادات شما ممکن است بخواهید از طریق آن تلنگر بزنید ، برخی ممکن است بخواهید جلد آنرا بخوانید تا بتواند آنرا پوشش دهد. دیگران برای پیشنهاد به افراد دیگر در سازمان شما مناسب خواهند بود.

نیازی نیست که همه باید تمام این کتاب ها را بخوانند (آنها در بسیاری از موضوعات پخش می شوند) و لیست من به دور از جامع نیست. من از نظرات و توصیه های بیشتر شما در نظرات استقبال می کنم

(NB: این پست به Amazon.com و Amazon.co.uk پیوند می دهد تا به شما در یافتن اطلاعات بیشتر در مورد کتاب های ذکر شده پیوند یابد. من از لینک های وابسته استفاده کرده ام و هر درآمد حاصل از طریق صندوق فاجعه عمومی یا فوریت های پزشکی به دلایل خوب اهدا می شود. .)

تحلیل و داده ها

(خرید آنلاین از: آمازون ایالات متحده یا آمازون انگلستان.)

این که آیا شما با سایتهایی کار می کنید که نیاز به ارائه اطلاعات به روشی دارند که برای کاربران جذاب باشد ، یا در صورت نیاز به تولید داشبورد از تجزیه و تحلیل و جستجوی داده ها برای استفاده در داخل (شاید از کتاب آویناش خارج شده باشید) سپس می توانید ارتباط برقرار کنید اطلاعات پس از مشاوره از اینجا ، (شما همچنین اشتباهات ارائه داده های وحشتناک را که دیگران مرتکب می شوند ، مشاهده می کنید ، اما متاسفانه نمی توانم به شما کمک کنم.)
(خرید آنلاین از: آمازون ایالات متحده یا آمازون انگلستان.)

قابلیت استفاده و آزمایش

Krug کتاب اول را در مورد نحوه تفکر در مورد قابلیت استفاده توصیف می کند ، در حالی که Rocket Surgery Made Easy در مورد چگونگی انجام این کار است – روند بهبود قابلیت استفاده وب سایت را هر چند که آزمایش کاربر را پوشش می دهد. بسیار توصیه می شود قبل از شروع طراحی و استخدام کاربران ، این کتاب را بخوانید. اگر شما هنوز آزمایش خاصی در مورد کاربر ندارید ، به هر حال آن را بخوانید تا به شما یادآوری کند که چرا باید.

استخدام

(از طریق “آمازون ایالات متحده یا آمازون انگلستان” را “به من فکر نکن” خریداری کن)
(از طریق “آمازون ایالات متحده یا آمازون انگلستان” جراحی موشک سازی آسان ساخته شده را از طریق اینترنت خریداری کنید.)

به یکی از داوران آمازون ، یک نسخه از کتاب در SES داده شد ، و خاطرنشان کرد: “ در یک آزمایش اخیر ، ما از اصول آموخته شده از کتاب مانند معماری اقناع استفاده کردیم تا فقط یک ساعت امتحان را تنظیم کنیم که باعث افزایش نسل سرب شود. در یک سایت تجارت الکترونیکی با حجم بالا ۵۱٪
(خرید آنلاین از: آمازون ایالات متحده یا آمازون انگلستان.)

جستجوی بازاریابی

مانند بسیاری از این پیشنهادات ، کتاب نه تنها در سطح بالایی شناور است ، بلکه با بحث و تفصیل درباره طراحی و اجرای IA در وب سایت ها ، به “دسته های برنجی” فرو می رود ، و فصل مهمی را برای انتخاب نحوه و نحوه اجرای آن اختصاص می دهد. جستجوی سایت در یک سایت. (توصیه دکتر پیت.)
(خرید آنلاین از: آمازون ایالات متحده یا آمازون انگلستان.)

جذاب ترین درباره این کتاب ، درک است که نویسندگان از تجربه خود در زمینه مدیریت کمپین های SEO در دنیای واقعی ناشی می کنند – از جمله در فصل اختصاص داده شده برای ساختن تیم های SEO ، و دانستن اینکه چه زمان یا چگونه می توان آژانس جستجو را تعیین کرد.

دلیل اصلی که به نظر می رسد در حال خواندن کتاب هستم ، همین دلیلی است که باید آن را بخوانید: flattery . رند این کتاب را به شما ، اعضای جامعه SEO اختصاص داده است.
(خرید آنلاین از: آمازون ایالات متحده یا آمازون انگلستان.)

(خرید آنلاین از: آمازون ایالات متحده یا آمازون انگلستان.)

مدیریت و پیاده سازی

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این مفاهیم را بخوانید و ببینید که چگونه رند در پست ۲۰۰۷ خود با پرسیدن سؤالات سخت یا پست مشابهی از ویلی ، از دیدگاه distil ، برنامه خود را در درون سؤموز آزمایش کرد.
(خرید آنلاین از: آمازون ایالات متحده یا آمازون انگلستان.)

از دید من ، مهمترین پیام (اما یکی از مواردی که معمای دوم را برای بسیاری از مطالب دیگر کتاب بازی می کند) این است که ذهن شما در نوع خاصی از کار (تفکر خلاق ، حل مسئله و غیره) عالی است و نباید حاصل شود. با سایر کارها (به یاد داشته باشید که فردا با آن مشتری تماس می گیرید ، سعی کنید ایده های ارسال وبلاگ و غیره را ارائه دهید) که می تواند به یک سیستم قابل اعتماد منتقل شود.

ایده

می دانید وقتی همه کارها را با هم در می گذارید ، به طوری که به یاد می آورید که بعد از خانه بیرون می روید؟ این کتاب روشی را برای اطمینان از تمام زندگی شما در این راه ارائه می دهد.
(خرید آنلاین از: آمازون ایالات متحده یا آمازون انگلستان.)

برای افرادی که ساختارها و سیستمهایی را دوست ندارند که ممکن است بروکراسی اضافی را به عنوان سدی برای کار معرفی کنند ، ممکن است این سیستم وحشتناک به نظر برسد (خصوصاً جلسات رسمی روزانه) اما به من اعتماد کنید: پس از اجرای ، اسکرام تقریباً هر مانعی را برای کشف آنچه نیاز دارد ، کاهش می دهد. انجام شود و واقعاً انجام دهد.

اگرچه برای توسعه نرم افزار طراحی شده است ، این اصول می تواند در مورد هر محصول یا خدمتی اعمال شود که می تواند از پیشرفت های افزایشی بهره ببرد (و با کمی خلاقیت ، فکر می کنم این امر به راحتی می تواند برای خروجی بسیاری از سازمان ها کاربرد داشته باشد.)

خلاقیت

(خرید آنلاین از: آمازون ایالات متحده یا آمازون انگلستان.)

روز به روز

اینکه کارمندان آنها اصطلاحاتی از قبیل “شلوغ کردن جمعیت” و “دم بلند” را ترسیم کرده اند ، از تأثیر مجله در صنعت بازاریابی اینترنتی تأثیر می گذارد. خواندن آن هر ماه تنها راهی است که قبل از بازدید از زمان بزرگ ، مطمئن شوید که از زبان بعدی آنها استفاده می کنید.

(خرید آنلاین از: آمازون ایالات متحده یا آمازون انگلستان.)