به PRO احتیاج دارید؟ معرفی مرکز راهنما!

فوریه 10, 2020 Off By edame

در SEOmoz می دانیم که یادگیری برنامه های کاربردی نرم افزاری پیچیده می تواند بسیار وقت گیر و چالش برانگیز باشد ، نوعی مانند بازی شطرنج با یک ووکی. داشتن مواد خوب و مجهز به مادربورد ، می تواند به کاهش منحنی یادگیری کمک کند ، از این رو جلوگیری از پراکنده شدن تیروئید. مستندات عالی ، فیلم ها و راهنماهای “شروع” یک تمایز دهنده کلیدی بین نرم افزار موفق و نرم افزاری است که به آرامی از بین می رود.

ما با مقالات روزانه وبلاگ خود و راهنمای مبتدی مفید برای جستجوگرها به اطلاعات زیادی در زمینه جستجوگرها و جوامع ورودی رفته ایم. با این حال ، سرعت گرفتن با برنامه PRO ما برای همه ما یک چالش بوده است.

ما خوشحالیم که اعلام کردیم که چالش PRO قبلی امروز به پایان رسیده است. معرفی: مرکز جدید SEOmoz Help Hub!

این پروژه برای شش ماه گذشته در صدر تیم راهنمای ما بوده است. ممکن است قبلاً مرا در اطراف وبلاگ دیده باشید. من کنی هستم و نگاه و احساس پایگاه خانه جدید ما را طراحی کردم. پیاده روی ها ، فیلم ها و تصاویر توسط همکار من ، نیک سیرز ، رئیس ارتباطات ما است. بهمراه بقیه تیم راهنما ، ما در تلاش هستیم تا با کیفیت ترین تجربه خدمات به مشتریان خودی را در وب تجربه کنیم.

پیاده روی

منتظر چه چیزی هستید؟ اکنون آن را بررسی کنید!

به طور عمده ، انجمن های قدیمی ما فاقد عملکردی بودند که ما به دلیل وجود خارج از حوزه www.seomoz.org ، به آنها نیاز داشتیم. این امر باعث شده است تا مشکلات مربوط به عجیب و غریب با تأیید هویت متقابل بین تالارهای مربوط به SEOmoz و سایر فرآیندهای حیرت انگیز ، باز شود. ما می خواستیم سیستمی منحصر به فرد برای SEOmoz باشد تا مشتریان بتوانند به راحتی در یک مکان مرکزی حرکت کنند تا در مورد ابزارهای ما اطلاعاتی کسب کنند. با راه اندازی مرکز کمک جدید ما ، مشتریان می توانند در یک بعد از ظهر واحد تبدیل به کاربران قدرت سطح ذن شوند. شروع طرح SEOmoz PRO!

مشکلات